Dynamax Gardevoir in Pokémon GO

Dynamax Gardevoir is een Psychic en Fairy-type Pokémon in Pokémon GO. Het bereikt 3.093 CP en is zwak tegen aanvallen van het type Ghost, Poison en Steel. De aanbevolen moveset is Charm / Max Starfall. Het krijgt een weerboost bij Winderig en Bewolkt. De shiny-vorm is beschikbaar.
Statistieken en Max CP van Dynamax Gardevoir
Tier-ranking van Dynamax Gardevoir
Dynamax Gardevoir type-chart
Zwak tegen
Ghost160.0%
Poison160.0%
Steel160.0%
Weerstaat
Dragon39.1%
Fighting39.1%
Psychic62.5%
Dynamax Gardevoir: movesets voor Max Battles
Confusion + Max Mindstorm
Fast Attacks
Charge Beam7
14
1.0s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%

Water
- 62.5%
Grass
Electric
Dragon
- 39.1%
Ground
Gym- en Raid-gevechten Schade 7 Energie 14 Weerboost
Regen
Duur 1.0s Schadevenster 0.8s - 0.9s Trainer Battles Schade 6 Energie 11 Effecten Charge Beam has no special effects.Bekijk de detailpagina van Charge Beam ↗
Charm20
11
1.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Fighting
Dragon
Dark
- 62.5%
Poison
Steel
Fire
Gym- en Raid-gevechten Schade 20 Energie 11 Weerboost
Bewolkt
Duur 1.5s Schadevenster 0.9s - 1.2s Trainer Battles Schade 12 Energie 8 Effecten Charm has no special effects.Bekijk de detailpagina van Charm ↗
Magical Leaf17
17
1.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ground
Rock
Water
- 62.5%

Poison
Bug
Steel
Fire
Grass
Dragon
Gym- en Raid-gevechten Schade 17 Energie 17 Weerboost
Zonnig
Duur 1.5s Schadevenster 0.8s - 1.4s Trainer Battles Schade 10 Energie 10 Effecten Magical Leaf has no special effects.Bekijk de detailpagina van Magical Leaf ↗
Confusion19
14
1.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Fighting
Poison
- 62.5%
Steel
Psychic
- 39.1%
Dark
Gym- en Raid-gevechten Schade 19 Energie 14 Weerboost
Winderig
Duur 1.5s Schadevenster 0.5s - 1.5s Trainer Battles Schade 16 Energie 14 Effecten Confusion has no special effects.Bekijk de detailpagina van Confusion ↗
Charged Attacks
Max Lightning250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%

Water
- 62.5%
Grass
Electric
Dragon
- 39.1%
Ground
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Regen
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Lightning has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Lightning ↗
Max Starfall250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Fighting
Dragon
Dark
- 62.5%
Poison
Steel
Fire
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Bewolkt
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Starfall has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Starfall ↗
Max Overgrowth250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Ground
Rock
Water
- 62.5%

Poison
Bug
Steel
Fire
Grass
Dragon
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Zonnig
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Overgrowth has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Overgrowth ↗
Max Mindstorm250
100
2.5s
Type-effectiviteitsgrafiek - 160.0%
Fighting
Poison
- 62.5%
Steel
Psychic
- 39.1%
Dark
Gym- en Raid-gevechten Schade 250 Energie 100 Weerboost
Winderig
Duur 2.5s Schadevenster 2.0s - 3.4s Trainer Battles Schade Energie Effecten Special
Max Mindstorm has a 0% chance to:
Bekijk de detailpagina van Max Mindstorm ↗
Pokédex-informatie
| Pokédex-nummer | #282 |
|---|---|
| Hoogte | 1.6 m |
| Gewicht | 48.4 kg |
| Regio | Generatie 3 |
| Kan geruild worden | Toegestaan |
| Buddy-afstand | 5 km |
| Uitgebracht | Ja |
| Shiny uitgebracht | Ja |
| Pokémon HOME-overdracht | Toegestaan |
| Basisvluchtkans | 0% |
| Vangbeloningen | |
| Extra move-kosten |
Dynamax Gardevoir-familie
Een lijst van Pokémon die op een of andere manier verwant zijn aan Dynamax Gardevoir in Pokémon GO. Omvat evoluties, regionale en vormvarianten.
Ralts
Kirlia
Gardevoir
Gallade
Dynamax Ralts
Dynamax Kirlia
Dynamax Gardevoir
Dynamax Gallade
Mega Gardevoir
Mega Gallade
Shadow Ralts
Shadow Kirlia
Shadow Gardevoir
Shadow GalladeDynamax Gardevoir CP-grafiek
Dynamax Gardevoir heeft 3093 max CP (op Level 50). Een Dynamax Gardevoir verkregen uit Max Battles kan worden aangetroffen tussen 1688 CP en 1767 CP.
| 3093 CP | |
| Level 50, 15/15/15 IVs | |
| 1688 CP - 1767 CP | |
| Level 20, 10/10/10 minimum IVs |
Meer informatie
- Max Battles worden aangetroffen op Level 20. IVs lopen van 10 (min) tot 15 (max). Max Battle-encounters hebben een 10/10/10 IV-floor.
Max Combat Power per level-grafiek
Dynamax Gardevoir Max CP per level-grafiek. Deze tabel toont de maximale Combat Power-waarden van Level 1 tot Level 50. CP-calculator
| LVL | Max CP | LVL | Max CP | LVL | Max CP |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 43 CP | 2 | 137 CP | 3 | 230 CP |
| 4 | 323 CP | 5 | 417 CP | 6 | 510 CP |
| 7 | 604 CP | 8 | 697 CP | 9 | 790 CP |
| 10 | 884 CP | 11 | 972 CP | 12 | 1060 CP |
| 13 | 1149 CP | 14 | 1237 CP | 15 | 1326 CP |
| 16 | 1414 CP | 17 | 1502 CP | 18 | 1591 CP |
| 19 | 1679 CP | 20 | 1767 CP | 21 | 1856 CP |
| 22 | 1944 CP | 23 | 2033 CP | 24 | 2121 CP |
| 25 | 2209 CP | 26 | 2298 CP | 27 | 2386 CP |
| 28 | 2475 CP | 29 | 2563 CP | 30 | 2652 CP |
| 31 | 2696 CP | 32 | 2740 CP | 33 | 2784 CP |
| 34 | 2828 CP | 35 | 2872 CP | 36 | 2917 CP |
| 37 | 2961 CP | 38 | 3005 CP | 39 | 3049 CP |
| 40 | 3093 CP | 41 | 3133 CP | 42 | 3172 CP |
| 43 | 3212 CP | 44 | 3252 CP | 45 | 3292 CP |
| 46 | 3333 CP | 47 | 3373 CP | 48 | 3414 CP |
| 49 | 3456 CP | 50 | 3497 CP |
Sprites
Normale en Shiny Dynamax Gardevoir
High-res sprites van Dynamax Gardevoir
Een lijst met high-res Pokémon HOME-sprites die gekoppeld zijn aan Dynamax Gardevoir. De spritebeschrijving is onze beste gok waar de sprite bij hoort; gebruik je eigen oordeel. Klik om de volledige 512x512-resolutie te downloaden.
Officieel artwork

Veelgestelde vragen over Dynamax Gardevoir
Hoe goed is Dynamax Gardevoir in Max Battles?
Dynamax Gardevoir staat op plaats 7 van 16 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Grass, in C Tier.
Dynamax Gardevoir staat op plaats 9 van 13 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Electric, in C Tier.
Dynamax Gardevoir staat op plaats 8 van 32 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Psychic, in S Tier.
Dynamax Gardevoir staat op plaats 1 van 10 in de Max Battle-aanvallersranglijst voor het type Fairy, in SS Tier.
De score is de schade van één Max Attack, geen DPS. De Defense en zwaktes van een echte baas veranderen de schade en mogelijk de volgorde. Totale gevechtsduur, faints en teamprestaties worden niet geschat.
Welke aanvallen moet Dynamax Gardevoir gebruiken in Max Battles?
Aanbevolen aanvallen
- Fairy aanvaller:
Charm
Max Starfall - Psychic aanvaller:
Confusion
Max Mindstorm
Max Attack-schade bepaalt de ranglijst. Bij gelijke schade geeft sneller opladen van de Max Meter de doorslag. De aanbevolen Fast Attack helpt dus de meter op te laden en doet niet noodzakelijk de meeste schade. Ook deze vergelijking gebruikt het neutrale doel.
Wat betekent het sterretje naast een aanval?
De aanbevolen movesets bevatten geen legacy moves.
Een sterretje markeert een legacy move waarvoor mogelijk een event, Elite TM of andere speciale methode nodig is. Sommige legacy moves kunnen niet met een Elite TM worden geleerd.
Waarom gebruiken sommige aanvallers een Fast Attack van een ander type?
Bij Dynamax Pokémon bepaalt de Fast Attack normaal het type van de Max Attack; Hidden Power levert Max Strike op. Gigantamax Pokémon hebben een vaste G-Max Attack. Crowned Pokémon en Eternatus gebruiken ook vaste speciale aanvallen. Een andere Fast Attack verandert het type daarvan niet.
Hoe worden deze aanvallers gerangschikt?
De standaardranglijst gebruikt Pokémon van level 40, perfecte IV’s en Max Attacks van level 3 tegen een neutraal doel, zonder weerbonus. Alleen uitgebrachte Pokémon zijn inbegrepen.
Moet ik alleen in de hoogst gerangschikte aanvaller investeren?
Nee. Deze lijst helpt bij het kiezen van Pokémon die schade aanrichten. Een team kan ook Pokémon nodig hebben die aanvallen van de baas weerstaan of HP herstellen. Gebruik de Max Battle-counterpagina van de baas om aanvallers, tanks en healers te vergelijken.
Wat zijn Dynamax Gardevoir's sterke en zwakke punten?
Als een Psychic en Fairy-type Pokémon is Dynamax Gardevoir zwak tegen Ghost, Poison en Steel-type moves.
Wat is Dynamax Gardevoir's maximale CP op Level 40 en Level 50?
Dynamax Gardevoir's maximale CP op Level 40 is 3093 CP en 3497 CP op Level 50.
Kan Dynamax Gardevoir shiny zijn in Pokémon GO?
Dynamax Gardevoir kan shiny zijn in Pokémon GO ✨.

