- 160.0%
Dragon
- 62.5%
Steel
- 39.1%
Fairy
| Schade | 14 |
|---|---|
| Energie | 8 |
| Weerboost |
|
| Duur | 1.0s |
| Schadevenster | 0.8s - 0.9s |
| Schade | 9 |
|---|---|
| Energie | 12 |
# | Fast Attack | Charged Attack | DPS | TDO | Score 🔽 |
|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 13.56 | 580.3 | 12.82 | ||
| 2. | 13.48 | 577.0 | 12.75 | ||
| 3. | 12.69 | 542.9 | 11.99 | ||
| 4. | 12.57 | 537.9 | 11.88 | ||
| 5. | 12.55 | 537.3 | 11.87 | ||
| 6. | 11.87 | 507.9 | 11.22 | ||
| 7. | 11.31 | 484.1 | 10.69 | ||
| 8. | 10.75 | 460.1 | 10.16 |
Lugia heeft toegang tot 2 Snelle aanvallen (Dragon Tail en Extrasensory), die Dragon en Psychic-type aanvallen dekken. Wanneer je Extrasensory gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
| Schade | 14 |
|---|---|
| Energie | 8 |
| Weerboost |
|
| Duur | 1.0s |
| Schadevenster | 0.8s - 0.9s |
| Schade | 9 |
|---|---|
| Energie | 12 |
| Schade | 11 |
|---|---|
| Energie | 11 |
| Weerboost |
|
| Duur | 1.0s |
| Schadevenster | 0.8s - 0.9s |
| Schade | 8 |
|---|---|
| Energie | 10 |
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name 🔼 | PWR | DPS | ENG | EPS | CD | PWR | ENG | DPT | EPT | CD |
| 14 | 14.00 | 8 | 8.00 | 1.0s | 9 | 12 | - | |||
| 11 | 11.00 | 11 | 11.00 | 1.0s | 8 | 10 | - | |||
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
| Dragon | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Psychic | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 |
Lugia heeft toegang tot 5 Charged aanvallen (Hydro Pump, Sky Attack, Future Sight, Aeroblast en Fly), die Water, Flying en Psychic-type aanvallen dekken. Wanneer je Sky Attack, Future Sight, Aeroblast en Fly gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
| Schade | 135 |
|---|---|
| Energie | 100 |
| Weerboost |
|
| Duur | 3.5s |
| Schadevenster | 1.1s - 3.2s |
| Schade | 130 |
|---|---|
| Energie | 75 |
| Schade | 115 |
|---|---|
| Energie | 100 |
| Weerboost |
|
| Duur | 2.5s |
| Schadevenster | 1.2s - 2.5s |
| Schade | 110 |
|---|---|
| Energie | 65 |
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Name 🔼 | PWR | DPS | ENG | DPE | CD | PWR | ENG | DPE |
| 180 | 51.43 | 100 | 1.80 | 3.5s | 170 | 75 | - |
| 90 | 45.00 | 50 | 1.80 | 2.0s | 80 | 45 | - | |
| 115 | 46.00 | 100 | 1.15 | 2.5s | 110 | 65 | - | |
| 135 | 38.57 | 100 | 1.35 | 3.5s | 130 | 75 | - | |
| 80 | 40.00 | 50 | 1.60 | 2.0s | 75 | 50 | - | |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
Aeroblast has a 12.5% chance to:
| Water | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| Psychic | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.0 |