- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Dynamax Kabutops heeft toegang tot 4 Fast Attacks (Fury Cutter, Mud Shot, Rock Smash en Waterfall), die Bug, Ground, Fighting en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Waterfall gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 8.00 | 8 | 16.00 | 0.5s | 3 | 4 | - | |||
| 4 | 8.00 | 6 | 12.00 | 0.5s | 3 | 9 | - | |||
| 17 | 11.33 | 12 | 8.00 | 1.5s | 9 | 7 | - | |||
| 13 | 13.00 | 7 | 7.00 | 1.0s | 11 | 10 | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Dynamax Kabutops heeft toegang tot 4 Charged Attacks (Max Flutterby, Max Knuckle, Max Geyser en Max Quake), die Bug, Fighting, Water en Ground-type aanvallen dekken. Wanneer je Max Geyser gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
| 1. | 18.68 | 21.20 | 379.4 | ||
| 2. | 16.15 | 18.34 | 328.2 | ||
| 3. | 16.15 | 18.34 | 328.2 | ||
| 4. | 16.15 | 18.34 | 328.2 | ||
| 5. | 15.86 | 18.01 | 322.4 | ||
| 6. | 14.24 | 16.17 | 289.5 | ||
| 7. | 13.84 | 15.73 | 281.5 | ||
| 8. | 13.84 | 15.73 | 281.5 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.