- Overzicht
- Counters
- CP & IV
- PvP
- Moves
Dynamax Omastar heeft toegang tot 3 Fast Attacks (Mud Shot, Rock Throw en Water Gun), die Ground, Rock en Water-type aanvallen dekken. Wanneer je Rock Throw en Water Gun gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Fast Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 8.00 | 6 | 12.00 | 0.5s | 3 | 9 | - | |||
| 13 | 13.00 | 8 | 8.00 | 1.0s | 8 | 5 | - | |||
| 5 | 10.00 | 5 | 10.00 | 0.5s | 3 | 3 | - | |||
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 |
Dynamax Omastar heeft toegang tot 3 Charged Attacks (Max Geyser, Max Rockfall en Max Quake), die Water, Rock en Ground-type aanvallen dekken. Wanneer je Max Geyser en Max Rockfall gebruikt, profiteer je van STAB (Same-Type-Attack-Bonus), wat de move-schade verhoogt met ×1.2.
Charge Move | Raid Battles | Trainer Battles | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| 250 | 100.00 | 100 | 2.50 | 2.5s | - | |||
| ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×1.0 | ×0.4 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | |
| ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×0.6 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.6 | ×1.0 | ×1.0 | ×1.0 |
| 1. | 15.92 | 17.72 | 376.9 | ||
| 2. | 15.92 | 17.72 | 376.9 | ||
| 3. | 15.91 | 17.72 | 376.8 | ||
| 4. | 15.91 | 17.72 | 376.8 | ||
| 5. | 15.15 | 16.87 | 358.8 | ||
| 6. | 15.15 | 16.87 | 358.8 | ||
| 7. | 14.14 | 15.75 | 334.9 | ||
| 8. | 13.86 | 15.44 | 328.4 |
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor energie gegenereerd per gebruik, EPS voor energy per second, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.
PWR staat voor Power, DPS voor damage per second, ENG voor benodigde energie, CD voor move-duur, DPE voor damage per energy point. DPT en EPT staan voor Damage en Energy per turn, en zijn alleen van toepassing in PvP.